Про компанію

Підприємство розпочало свою діяльність в 1958 році, В Радянські часи фабрика входила до об’єднання поліграфічних підприємств України “Поліграфкнига”.

Створене в 1994 році Відкрите акціонерне товариство “Білоцерківська книжкова фабрика” отримало у спадок обладнання, яке вимагало заміни та виробничі приміщення, яким необхідний був ремонт. Але головним спадком став колектив висококваліфікованих професіоналів – спеціалістів, завдяки яким підприємство досягло високих здобутків.

За останні роки проведено переоснащення фабрики, обсяг реалізованої продукції досяг понад 15 млн. грн. щорічно. Підприємство не має заборгованості перед державою із жодного з видів податків.

Основна продукція яку виготовляє фабрика – книги та брошури, друк рекламної продукції.

Виконуються формати видань: від малих 70 х 100 1/32 до великих 60х90 1/8, друк – офсетний на офсетному та крейдяному папері.

Впроваджена у виробництво сучасна технологія формних, друкарських та палітурних процесів дає змогу виготовляти книги якісно та в короткі терміни.

Підприємство має сучасне устаткування для книжкового виробництва:

  • чотирьох фарбова машина (Німеччина);
  • чотири одноножові різальні машини (Німеччина, Чехія);
  • п’ять фальцювальних машин (Німеччина);
  • дві триножові різальні машини (Німеччина);
  • лінія “КOLBUS” для виготовлення книг (Німеччина);
  • агрегат для виготовлення брошур (Німеччина);
  • ламінатор (Польща);
  • дві кришкоробні машини (Німеччина);
  • кришкоробна машина (Україна);
  • пакувальна та обв”язочна машини (Україна).

На сьогоднішній день обговорюються умови заміни ниткошвейних машин, кришкоробного обладнання, встановлення читирифарбової друкарської машини формату 72х54 – все це дасть змогу виконувати замовлення будь якого формату з високою якістю, скоротити час на виготовлення замовлення.

Майбутнє фабрики – це високотехнологічне підприємство європейського типу з висококваліфікованими спеціалістами, працююче на вітчизняному та зарубіжних ринках.

Щоб мати успіх та високу якість продукції, підприємству необхідні висококваліфіковані фахівці. Тому кожен працівник фабрики щороку покращує свій професійний рівень – вивчає нові технології, властивості нових матеріалів, переймає досвід роботи в більш професійних робітників.

На підприємстві створені всі умови для плідної роботи працюючих: проведено сучасний ремонт виробничих та побутових приміщень, працює їдальня, спортивно-оздоровчий комплекс, сауна. Працівники ПАТ “Білоцерківська книжкова фабрика” отримують соціальну допомогу: житло, путівки до санаторіїв, оплату обідів, виплати при звільненні з роботи у зв’язку з виходом на пенсію за віком тощо. Акціонери отримують дивіденди, а пенсіонери, при необхідності, матеріальну допомогу.

Колектив фабрики має багаторічний досвід виконання та надання поліграфічних послуг. Багато років співпрацює з видавництвами: „Клуб сімейного досугу”, „Либідь”, „Академія”, „А-ба-ба-га-ла-ма-га”, „Вища школа”, „Вища освіта”, „Софія”, „Техніка”, МАУП, „Знання”, „Школяр” та багатьма іншими.

Підприємство стало дипломантом Міжнародного Академічного рейтингу популярності та якості „Золота Фортуна”, є лауреатом та переможцем багатьох конкурсів.